Krovinių pervežimas kelių transportu

Krovinių pervežimas kelių transportu

Mes teikiame operatyvų ir kokybišką tarptautinių krovinių pervežimo ir logistikos servisą, pristatydama krovinius “nuo durų iki durų”. Tvirtai ir dinamiškai stipriname savo pozicijas veždami krovinius į/iš Italijos, Pietų Italijos (Sicilija), Vokietijos, Austrijos, Slovėnijos, Belgijos, Olandijos, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Rusijos, Kazachstano ir Baltijos šalių.

Standartinėmis tentinėmis puspriekabėmis (92 m³), didžiatūriais autotraukiniais (100-120 m³) bei šaldytuvais (88-90 m³) gabenami:

 • Pilni kroviniai;
 • Daliniai kroviniai – nuo 1 euro paletės;
 • Pavojingi kroviniai (ADR) – 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 pavojingumo klasės kroviniai.

Didelę patirtį turime dalinių krovinių pervežime iš Vakarų Europos į Rusiją, Tolimąją Rusiją. Veždami dalinius krovinius, juos surenkame tiesiogiai iš tiekėjų ir pristatome į konsolidacinį sandėlį Vilniuje arba į mūsų užsienio partnerių terminalus. Ten Jūsų kroviniai apjungiami į vieną pilną krovinį ir nuolatiniais mūsų transporto reisais yra pristatomi galutiniam gavėjui. Prekes, kurios laikomos konsolidaciniame sandėlyje, pagal kliento poreikį galime perkrauti, surūšiuoti, supakuoti, perpakuoti, užklijuoti etiketes bei pristatyti Jums tada kai jų tikrai reikia bei optimalia kaina. Tokiu būdu Jūs pilnai kontroliuojate savo krovinių judėjimą Jums reikalingais kiekiais bei terminais.

„Agrodetalė“ aktyviai gabena didelių ir mažų gabaritų, pilnus ir dalinius krovinius šalies viduje. Priklausomai nuo klientų pageidavimų ir krovinių apimties, siūlome standartines tentines puspriekabes iki 20 t arba mikro sunkvežimius iki 4,5 t. Vietinio krovinių pervežimo paslaugą teikiame visoje Lietuvos teritorijoje. Esant reikalui, galime nugabenti krovinius į Latviją ir Estiją.

Mūsų patikimų, ilgamečių partnerių dėka Jūsų krovinius galime gabenti jūrų transportu, oro transportu, geležinkeliu į bet kurią Pasaulio šalį. Tokiu būdu Jūs išvengiate skirtingas paslaugas teikiančių partnerių paieškos rūpesčių, nes visos logistikos paslaugos yra sukoncentruotos vienose rankose ir Jūs bendraujate tik su vienu vadybininku. Esant poreikiui visada pasiūlysime kompleksinius – multimodalinių krovinių pervežimo sprendimus.

Operatyvią ir išsamią informaciją apie Jūsų krovinių judėjimą visada suteiks mūsų logistikos specialistai, turintys didelę patirtį tarptautinių krovinių pervežimų srityje. Klientams siekiame užtikrinti maksimalų krovinių pervežimo saugumą ir garantuojame patirtų nuostolių, dėl apgadinto krovinio, kompensavimą.

Krovinių gabenimo klausimais esame pasiruošę konsultuoti kiekvieną į mus besikreipiantį. Pasiūlysime individualias krovinių pervežimo schemas pagal kiekvieno kliento pageidavimus, tam, kad optimizuotume Jūsų krovinių pristatymo trukmę ir kaštus.

Sandėliavimas

Sandėliavimas

Esame įsitikinę, jog sandėlių logistika – viena iš svarbiausių viso logistikos proceso dalis, siekiant užtikrinti, kad visi Jūsų kroviniai būtų tiksliai apskaityti, tinkamai apsaugoti ir laiku pasiektų reikiamą adresą.

Dėka mūsų ilgalaikių partnerių galime pasiūlyti modernius sandelių kompleksus iki 10 000 m² ploto, kuriuose gali būti sandėliuojami visų tipų kroviniai. Patalpos yra šildomos, o kliento krovinių išdėstymą supaprastina šiuolaikiška, patogi stelažų sistema. Taip pat galime pasiūlyti šaldomas patalpas, kuriose gali būti laikomi žemos temperatūros režimo reikalaujantys kroviniai.

Abiejuose kompleksuose įdiegta moderni išvykstančių-atvykstančių krovinių apskaitos sistema leidžia užtikrinti tikslų Jūsų prekių, krovinių judėjimą, bei leidžia Jums patogiu laiku sužinoti Jūsų krovinio laikymo vietą, likučius bei užsakytas papildomas paslaugas. Siekdami užtikrinti tikslią mūsų klientų krovinių, prekių apskaitą, kiekvieną savaitę vykdome kruopščią likučių inventorizaciją. Krovinių saugumą garantuoja visą parą sandėlių kompleksų teritorijas stebinčios vaizdo kameros ir nuolat budintys apsaugos darbuotojai.

4 000 m² plote įsikūrusiame šiuolaikiškame muitinės sandelyje teikiamos visos su muitine susijusios paslaugos. Prekėms iš Europos Sąjungos yra įforminamos ir uždaromos eksporto deklaracijos, atidaromi TIR Carnet’ai, forminami kiti transporto dokumentai. Pagal poreiki visos uždarytos eksporto deklaracijos registruotais laiškais yra grąžinamos eksportuotojui. Patogi geografinė vieta, geras privažiavimas, visas teikiamas paslaugų kompleksas, lanksčios kainos, moderni krovimo technika ir kvalifikuotas personalas suteikia galimybes vienu metu aptarnauti didelį transporto priemonių ir krovinių srautą. Muitinės sandėlio vieta tapo labai patogi gabenant, konsoliduojant krovinius iš Kinijos, USA ir Europos Sąjungos valstybių į trečias šalis, tokias kaip Rusija, Baltarusija, Ukraina, Kazachstanas ir tvarkant įvairias muitinės procedūras.

Mūsų muitinės sandėlyje/importo-eksporto terminale teikiamos šios paslaugos:

1.    Krovinių sandėliavimas neribotą laiką;
2.    Prekių pakavimas, rūšiavimas, komplektavimas, svėrimas, ženklinimas, prekių išvaizdos pakeitimas;
3.    Užsakymų surinkimas bei sąskaitų faktūrų ir kitų dokumentų išrašymas;
4.    Prekių apskaitymas modernios sandėlių valdymo sistemos pagalba;
5.    Produktų kokybės ir dokumentų kontrolė;
6.    Krovinių iškrovimas, parengimas transportavimui, transportavimo patogumui išardytų prekių surinkimas;
7.    Krovinio pristatymas, mūsų įmonės transportu „nuo durų iki durų“;
8.    Galimybė pakeisti krovinio gavėją (pirkimo – pardavimo operacijos);
9.     Atliekamos importo procedūros iš trečių šalių į Europos Sąjungą;
10.   Eksportuotojo pavedimu, atstovaujame eksportuotoją įforminant eksporto procedūras.

Plėsdami teikiamas paslaugas, ieškome klientų ir partnerių. Galimos įvairios bendradarbiavimo formos. Su transporto, ekspedicinėmis bei kitomis kompanijomis tikimės užmegzti abipusiškai palankius ryšius, kurie ateityje išsivystytų į sėkmingą ir perspektyvų verslą. Visada pasiūlysime Jūsų poreikius atitinkantį kainos ir kokybės santykį, todėl esame tvirtai pasiruošę įgyvendinti Jūsų lūkesčius!

Muitinės tarpininko paslaugos

Muitinės tarpininko paslaugos

Dėka mūsų įmonės ilgametės patirties tarptautinės logistikos srityje, puikiai žinome, jog neretai muitinėje taikomos procedūros būna gerokai sudėtingesnės nei pats krovinio gabenimas ar sandėliavimas. Todėl siekdami mūsų klientus apsaugoti nuo papildomų rūpesčių, painių, daugybę laiko atimančių muitinės procedūrų, teikiame muitinės tarpininko paslaugas.

Jums nereikia rūpintis muitinės dokumentų pildymo, muito mokesčių ir kitokiomis procedūromis. Taupykite savo brangų laiką ir leiskite visais šiais klausimais pasirūpins mūsų muitinės tarpininkų komandai.

Teikiame šias muitinės tarpininko paslaugas:

 • Muitinės dokumentų paruošimas:
  • Bendrojo administracinio dokumento (BAD) pildymas (importo, eksporto, tranzito procedūroms);
  • CMR pildymas;
  • TIR knygelės pildymas, TIR elektroninių duomenų ruošimas ir perdavimas;
 • Kliento atstovavimas muitinėje, pagalba  gaunant leidimus, pažymas, sertifikatus;
 • Muitinės atliekamų procedūrų kontrolė;
 • Konsultavimas muitinės formalumų klausimais.

Rūpinkitės tiesioginiais savo verslo klausimais, visas krovinio pervežimo procedūras perdavę mums.

Multimodaliniai pervežimai

Multimodaliniai pervežimai

Multimodalinis krovinių gabenimas tai – transportavimo būdas, kai krovinys vežamas naudojant keletą transporto rūšių (jūrų – kelių, oro – geležinkelių, kelių – geležinkelių ir t.t.).

Logistikos praktikoje, multimodaliniai pervežimai – tai ne tik tiesioginis keletos transporto rūšių derinimas. Šiai pervežimų rūšiai organizuoti panaudojama visa logistikos sferos infrastruktūra: krovinių terminalai, konsolidaciniai sandėliai, jūrų bei oro uostai ir kt. Be to, visų proceso dalyvių veiksmai privalo būti tiksliai suderinti. „Agrodetalė“ ilgamečių partnerių ir nusistovėjusių kontaktų dėka, multimodalinius pervežimus gali organizuoti užtikrintai ir optimaliais kaštais.

Multimodaliniai pervežimai yra itin efektyvūs, kai kroviniai gabenami tarp žemynų, naudojantis sausumos, o taip pat oro ar jūrų keliais. Šis krovinių gabenimo būdas yra efektyvus ir patikimas sprendimas didelės apimties ir svorio kroviniams gabenti dideliais atstumais.

Siūlome šias multimodalinių krovinių pervežimų paslaugas:

 • Transporto rūšies ir maršruto parinkimas pagal krovinio specifiką;
 • Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas skirtingomis transporto priemonėmis „nuo durų iki durų“ visame pasaulyje;
 • Pilnų ir dalinių krovinių pervežimai nuosavu krovininiu transportu iš Vakarų Europos šalių į konsolidacinį sandėlį Vilniuje bei tolimesnio krovinių judėjimo organizavimas;
 • Krovinių sandėliavimas ir jų paruošimas tolimesniam gabenimui;
 • Pavojingų, specifinių krovinių pervežimai bei dokumentacijos tvarkymas;
 • Krovinių perkrovimo, į/iš skirtingų transporto priemonių, organizavimas;
 • Klientų atstovavimas muitinėse, stotyse, uostuose;

Oro transportas

Oro transportas

 • Skubūs kroviniai
 • Nestandartinių išmatavimų kroviniai
 • Pavojingi kroviniai
 • Vertingi kroviniai
 • Temperatūrinio režimo reikalaujantys kroviniai

Mūsų kompanija kasdien atlieka daugybę krovinių pervežimų oro transportu. Klientams galime pasiūlyti kruopšiai suplanuotus ir jų poreikius tenkinančius optimalius maršruto ir pristatymo greičio sprendimus. Jūsų krovinius paiimsime iš bet kurio pasaulio kampelio ir pristatysime iki jūsų durų.

Dirbdami sukaupėme krovinių gabenimo patirties, turime puikius kontaktus su pagrindinėmis oro linijų bendrovėmis.

UAB „Agrodetalė“ yra aviakompanijų agentė Lietuvoje:
„Aeroflot“, „Air Baltic“, “Austrian Airlines”, “Czech Airlines“, „Finnair“, “Kales Airlines Services”, „Lufthansa“, “LOT Polish Airlines”, „SAS“.

Gabendama krovinius oro transportu, „Agrodetalė“ vadovaujasi IATA (The Air Transport Association) patvirtintomis taisyklėmis.

Jūros transportas

Jūros transportas

 • Pilni ir daliniai kroviniai
 • Nestandartinių išmatavimų kroviniai
 • Pavojingi kroviniai
 • Reikalaujantys temperatūrinio režimo
 • Fitosanitarinius, veterinarinius sertifikatus turintys kroviniai

Pilnus ir dalinius krovinius plukdome iš viso pasaulio iki Klaipėdos, Rygos, Talino, Kotkos arba bet kurio klientui reikalingo jūrinio uosto. Krovinius galime pristatyti iš bet kurio pasaulio kampelio iki jūsų durų.
Vidutiniškai jūriniai kroviniai pristatomi per (žiūrėti daugiau> linkas į lentelę). Tranzitą įforminsime per 1 kalendorinę dieną, tranzito laikas iki muitinės punktų Rusijoje – iki 3 kalendorinių dienų.

Mes dirbame su pagrindinėmis laivybos kompanijomis, todėl jums krovinį pristatysime iš bet kurio pasaulio taško į bet kurį pasaulio tašką.

Klientui pageidaujant galime jo krovinius sandėliuoti bet kuriame tarpiniame arba galutiniame jūrų uoste.

© Copyright - Agrodetalė.lt | Belarus traktorių atstovai Lietuvoje Sukurta: IT City