Slide background
Slide background
Slide background

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

Teikiame profesionalias garantinio ir pogarantinio serviso paslaugas. Specializuojames traktorių „Belarus“  remonto ir priežiūros paslaugose.

Pagrindiniai kriterijai

    • OFICIALAUS “BELARUS” ATSTOVO SERVISAS
    • PATYRĘ SPECIALISTAI
    • ORIGINALIOS DETALĖS
    • SUTEIKIAMOS GARANTIJOS DARBAMS
    • EKSPERTŲ PATARIMAI IR PRIEŽIŪRA

Miltelinis dažymas

Miltelinis dažymas

Atliekame miltelinio dažymo paslaugas. Dažome įvairias metalo konstrukcijas pagal užsakovo pageidavimus ir spalvas. Konstrukcijų gabaritai gali būti iki 420*150*200. Milteliniu būdu padengtos konstrukcijos yra atsparios atmosferos poveikiui, pažeidimams

Metalo dažymas milteliniu būdu atsirado daugiau nei prieš 50 metų Vokietijoje ir šiuo metu tai yra vienas populiariausių ir patikimiausių metalo dažymo būdų. Šis dažymo būdas yra naudojamas itin plačiai – milteliais dažomos statybinės konstrukcijos, fasadų bei vidaus apdailos elementai, įvairių pramonės įrengimų dalys, elektronikos ir buities prietaisai, žaislai ir kt. Pramoninis miltelinis dažymas reikalauja atitinkamų technologinių linijų, kurios gali veikti automatizuotai ir per trumpą laiką nudažyti šimtus ir tūkstančius metalo dirbinių.

Milteliniu būdu nudažyti metalo gaminiai yra itin atsparūs išoriniam atmosferos, cheminiam ir fiziniam poveikiui: atsparūs nusitrynimui, smūgiams, braižymui. Šiuo būdu nudažyti metalai yra atsparesni korozijai.

Mūsų patyrę technologai patars, kaip geriau paruošti detales dažymui , iš ypač plataus asortimento padės išsirinkti tinkamus dažus, spalvą, tekstūrą, kad nudažytas gaminys tenkintų keliamus reikalavimus.

Teikiame dažomų detalių transportavimą.

miltelinis_dazymas_03_imagelarge

METALO DAŽYMAS VYKSTA TRIMIS ETAPAIS

METALO PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Metalo paviršiaus paruošimas. Naudojant įvairius mechaninius ir cheminius būdus, metalas  yra valomas, kad paviršius būtų ypač švarus.

MILTELINIS DAŽYMAS

Metalo paviršius specialiu purkštuvu yra padengiamas įelektrintais polimerinių dažų milteliais, kurie elektromagnetinės jėgos veikiami prilimpa prie metalo paviršiaus tolygiu sluoksniu.

KAITINIMAS KROSNYJE

Milteliais padengtos detalės yra talpinamos į 180 – 200°C įkaitintą krosnį. Priklausomai nuo metalo storio ir dažų miltelių savybių, gaminys tokioje temperatūroje laikomas 10-30 minučių. Milteliai aukštoje temperatūroje lydosi ir padengia metalo paviršių tolygiu 0,04-0,120 mm storio sluoksniu

Susisiekite su mumis

Servisas, detalės - Rimas

+370 698 83 107

Miltelinis dažymas – Aurelijus

+370 698 40 107

© Copyright - Agrodetalė.lt | Belarus traktorių atstovai Lietuvoje Sukurta: IT City